menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Sukces kołobrzeskich siatkarek

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, siatkówka, siatkarki, UKS, OPP, powiat, kołobrzeskiW ostatnich dniach najmłodsze siatkarki UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI brały udział w Festiwalu Siatkówki w Wałczu. Zdobyły wysokie lokaty: II i VI miejsce.


Organizator UKS Libero Wałcz w ramach pozyskanych środków z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i z Fundacji Polska Siatkówka zaprosił najlepsze kluby z Polski. Nasze dziewczęta dzięki bardzo dobrej postawie na licznych turniejach i awansie do Mistrzostw Polski/które odbędą się we wrześniu/zostały zaproszone do udziału w festiwalu.

Turniej odbywał się trzy- stopniowo: eliminacje, półfinały i finały w grupach 6 i 5-zespołowych, systemem każdy z każdym - w sumie 22 zespoły. Do finału o miejsca 1-6 zakwalifikowały się nasze dwa zespoły. Nasze siatkarki UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI zespół pierwszy w składzie Julia Barda /SP6/, Katarzyna Kowalczyk /SP8/, Zuzanna Zawolska /SP8/ i Natalia Rogowska /SP6/, przegrywając tylko jeden mecz w finale 0:2 w setach/19:25,23:25/ z MKS MOS WIELICZKA zajęły w turnieju II miejsce. Drugi zespół zajął VI miejsce.

Wynik mógł być dużo lepszy zarówno dla pierwszego jak i drugiego zespołu, ponieważ ze względu na stan zdrowia /grypa/ nasze dwie zawodniczki przerwały udział w festiwalu.  Udział w festiwalu naszych siatkarek był pierwszym etapem przygotowań do Mistrzostw Polski.

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, siatkówka, siatkarki, UKS, OPP, powiat, kołobrzeski

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, siatkówka, siatkarki, UKS, OPP, powiat, kołobrzeski

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.