Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kacper Grzelak mistrzem Polski Juniorów w łucznictwie

W weekend, w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w łucznictwie. Zawodnik MEWY Kołobrzeg, Kacper Grzelak, po bardzo emocjonującym i zaciętym pojedynku finałowym na odległości 70 metrów został mistrzem Polski juniorów w łucznictwie. Kacper przegrywał w finale z Konradem Kupczakiem (LKS Łucznik Żywiec) 5:1, po czym doprowadził do remisu 5:5. Odbyły się dwa baraże – pierwszy nie był rozstrzygający, ponieważ oboje zawodnicy strzelili w „9” i po mierzeniu przez sędziego odległości między strzałą a centrum tarczy, odległości te okazały się być identyczne (takie sytuacje w łucznictwie w zasadzie się nie zdarzają). Dopiero w drugim strzelaniu barażowym, Kacper wygrał z zawodnikiem Żywca 10:9 i zdobył złoto Mistrzostw Polski Juniorów. Brąz zdobyli Miłosz Chojecki (GLKS Unia Pielgrzymka) oraz Radosław Gil (KS Stella Kielce). Pozostali zawodnicy MEWY Kołobrzeg – Jakub Latkowski oraz Jakub Dresler zakończyli rywalizację w 1/16 finału. Drużyna MEWY w składzie Grzelak, Latkowski, Dresler zajęła 8. pozycję.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama