Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, III liga, inauguracjaWe wtorek wieczorem na stadionie zaprezentowała się III-ligowa drużyna Kotwicy Kołobrzeg. Zawodnicy z rąk Janusza Gromka i Marka Hoka odebrali koszulki.


Przy zapalonych światłach, na stadiom im. Sebastiana Karpiniuka zawodnicy Kotwicy wbiegli w komplecie. Na trybunach towarzyszyli mi nielicznie zgromadzeni kibice. Trener Wojciech Polakowski pochwalił się nowymi nabytkami klubu, a prezydent życzył nowym zawodnikom sukcesów w barwach Kotwicy Kołobrzeg i kto wie, może awansu do kolejnej ligi.

Skład Kotwicy na sezon 2011/2012:

11 Łukasz Cebulski

21 Maciej Ropiejko

3 Patryk Szymala

14 Oleksandr Zhdanow

25 Cezary Szybka

10 Grzegorz Skwara

6 Marcin Dymek

7 Sebastian Szych

18 Kordian Rudziński

22 Piotr Augustyniak

13 Adrian Machula

9 Damian Staniszewski

2 Artur Sarna

1 Mateusz Struś

8 Honorat Stróż

20 Patryk Skórecki

19 Maciej Pierzyński

16 Piotr Dziuba

6 Lilo

4 Robert Ziętarski

12 Marcin Kaczmarczyk

15 Tomasz Rydzak


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama