Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica Kołobrzeg liderem 2 ligi

Dziś biało-niebiescy rozegrali kolejny mecz 2 ligi. Tym razem w Kołobrzegu gościliśmy drużynę Wisły Puławy. Spotkanie było niezwykle dynamiczne i ciekawe. Obie drużyny starały się jak mogły - w końcu oglądaliśmy zmagania zespołów z pierwszej trójki tabeli. W 30 minucie pierwszą bramkę dla Kotwicy zdobył Dominik Chromiński. W 45 minucie gola na wyrównanie zaliczyli goście po strzale Dawida Retlewskiego. I podobnie jak podczas ostatniego spotkania, wynik meczu rozstrzygnął się dopiero pod koniec. W 86 minucie na 2:1 podwyższył Dawid Tuleja i ten wynik Kotwica obroniła do końca spotkanie.

Dzisiejsza wygrana daje biało-niebieskim 13 punktów i prowadzenie w tabeli 2 ligi.


reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama