Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Blisko medalu Mistrzostw Europy w łucznictwie

Reprezentacja Polski juniorek młodszych wróciły z Mistrzostw Europy w łucznictwie z Lilleshall (Wielka Brytania). W składzie Weronika Stoma (Mewa Kołobrzeg), Amelia Knopek (Łucznik Żywiec), Urszula Kutyła (Tramp Jarosław).
Dziewczęta w 1/16 wygrały pojedynek z reprezentacją Czech po barażu 5:4. W 1/8 wygrały pojedynek z prowadzącymi zawodniczkami po kwalifikacji (Francja) 6:2. W 1/4 o wejście do finału w pojedynku z reprezentacją Ukrainy uległy zawodniczkom z wynikiem 0:6. W strzelaniu o medal brązowy z reprezentacją Hiszpanii, Polki przegrały 2:6 ostatecznie zajmując 4 miejsce. Mimo wszystko bardzo gratulujemy Reprezentacji Polski Juniorek Młodszych za walkę.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama