Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kotwica dalej na fali, kolejny wygrany mecz

Szlagierem 8 kolejki spotkań w eWinner 2.Lidze było starcie na kameralnym stadionie w Stężycy. Miejscowa Radunia zmierzyła się z liderem zmagań z Kołobrzegu. Był to mecz ekip, które ostatnio notowały serie zwycięstw. Kotwica znacznie dłuższą. Można było się spodziewać sporych emocji. Spotkanie wyrównane było do 24 minuty. Gol niezawodnego w ostatnim czasie Pawła Łysiaka dla gości ustawił spotkanie.
W kolejnych minutach gra się zaostrzyła. Szczególnie ze strony gospodarzy. W efekcie arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Raduni. W drugiej części długo ważyły się losy meczu. Trenerzy obu drużyn dokonali kompletu zmian a wynik nadal pozostawał bez zmian. W 80 minucie Kotwica trafiła po raz drugi. Na listę strzelców wpisał się Grzegorz Goncerz po cudownej akcji zespołowej zagranej z pierwszej piłki.

Gospodarze ambitnie walczyli o zmianę wyniku. W doliczonym czasie zrobiło się nerwowo dla gości. Kontaktowego gola strzelił Bartosz Zynek. Kołobrzeżanie nie po raz pierwszy w tym sezonie mądrze rozegrali końcówkę i nie pozwolili rywalom na kolejną bramkę. Ostatecznie Kotwica wygrała 2:1.

Zespół kołobrzeski wygrał siódmy mecz z rzędu i jest niepokonany od początku sezonu. Ma w dorobku 22 punkty i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Takiej serii nie ma w swoim dorobku żaden zespół szczebla centralnego.

W 9 kolejce lider zmagań zmierzy się na własnym stadionie z GKS Jastrzębie.
Mecz 3 września o godz. 11:30
Transmisję przeprowadzi TVP Sport

foto. MKP Kotwica Kołobrzeg

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama