Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ma 9 lat, a już sięgnął po tytuł wicemistrza Polski

W niedzielę, na torze w Poznaniu zakończyła się rywalizacja w ramach 3 rundy Kartingowych Mistrzostw Polski. Były duże emocje, bo walka o punkty trwała do samego końca. Dość powiedzieć, że wszystko rozstrzygnęło się dopiero podczas czwartego - ostatniego wyścigu w stolicy Wielkopolski. Henryk Romanowski, 9-latek z Kołobrzegu, osiągnął najlepszy czas przejazdu i był najszybszy na torze. W 3 rundzie Kartingowych Mistrzostw Polski w Poznaniu, zajął 4 miejsce i zdobył 48 punktów do klasyfikacji generalnej. W całym sezonie zdobył 173 punkty, co dało mu tytuł Kartingowego Wicemistrza Polski sezonu 2022 w kategorii Baby ROK. Gratulujemy!


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama