Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tenisowy sukces kołobrzeżan w Szczecinie

W miniony weekend w Szczecinie odbył się Narodowy Dzień Tenisa. Tenis Park Kołobrzeg zdobył 2 miejsce w województwie podczas 20. edycji KINDER Joy of moving Tenisowej Talentiady i wygrał turniej pomarańczowy!

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada to największy w skali Polski projekt z zakresu upowszechniania gry w tenisa ziemnego, prowadzony Polski Związek Tenisowy. Celem projektu jest promocja aktywnego stylu życia wśród najmłodszych, ale i nauka uniwersalnych wartości sportu przez wspólną zabawę! Do udziału w ogólnopolskich rozgrywkach zaproszone są drużyny mieszane, złożone z dzieci wieku do 10 lat wraz z trenerami/ opiekunami. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny

Zawodnicy kołobrzeskiego klubu: Maksymilian Wachowski, Nikodem Kozłowski i Aleksander Antczak zajęli 2 miejsce podczas talentiady, a następnie zdominowali turniej pomarańczowy.

Klasyfikacja turnieju Tenis10:
1. Maksymilian Wachowski - Tenis Park Kołobrzeg
2. Julia Hołubowska - Akademia Tenisa Promasters
3. Nikodem Kozłowski i Aleksander Antczak - Tenis Park Kołobrzeg

TALENTIADA
Dzieci rywalizowały w grach sprawnościowych, paratenisowych i tenisowych.

2 miejsce "Magicy Kołobrzeg" w składzie:
1. Maksymilian Wachowski
2. Nikodem Kozłowski
3. Aleksander Antczak
4. Sara Borkowska
5. Pola Jurkiewicz

4 miejsce "Nieustraszeni Kołobrzeg" w składzie:
1. Natan Łukarski
2. Paweł Wandzik
3. Goran Grujić
4. Lena Hryb
5. Zosia Serement

Trenerem obu zespołów był Marcin Olesiński.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama