Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W sobotę piłkarska Kotwica zagra z  Zagłębiem II Lubin

Najciekawszym meczem 10 kolejki eWinner 2.Ligi będzie starcie w Kołobrzegu. Lider zmagań podejmie na własnym boisku trzecie w tabeli Zagłębie II Lubin. Po trzech porażkach z rzędu „miedziowi” znacząco poprawili grę w obronie.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Zagłębie wygrało pięć kolejnych spotkań, ma na swoim koncie 18 punktów i jest to najwyżej sklasyfikowana drużyna rezerw Ekstraklasy. Młodzież z Lubina świetnie czuje się w ofensywie (18 bramek strzelonych), troszkę gorzej w obronie (18 bramek straconych).

Ekipa z Dolnego Śląska nie ma zdecydowanego lidera strzelców. Odpowiedzialność za zdobywanie bramek rozkłada się na kilku graczy. Kołobrzeżanie przewodzą w ligowej klasyfikacji. Osiem zwycięstw z rzędu i dziewięć spotkań bez porażki w tym sezonie robi wrażenie na każdym rywalu, jednak najbliższy mecze może być najtrudniejszym z dotychczasowo rozegranych.

Kołobrzeżanie mocno skoncentrowani podchodzą do każdego przeciwnika i można się tego spodziewać także już w najbliższą sobotę.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

foto kotwicakolobrzeg.com

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama