Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, darrell, harrisDarrell Harris nie zagra już z Czarodziejami z Wydm. Jak donosi portal "sportowefakty.pl", zawodnik Kotwicy podpisał kontrakt w Izraelu.


Harris cieszył się ogromną sympatią wśród kibiców. Nad Parsętą grał do 2 lat i już od dawna mówiło się, że może Kotwicę opuścić. Plotki głosiły, że miał przejść do AZS Koszalin, a nawet Czarnych Słupsk. Ostatecznie, Harris opuści europejskie parkiety i wyjedzie na Bliski Wschód, gdzie zagra w izraelskiej Ironi Ashkelon.

Darrell Harris ma 205 cm wzrostu. W minionym sezonie zdobył średnio 14 punktów, 11,9 zbiórek, 2,1 asyst i 2 bloki (wskaźnik evaluation 23,7).

Kotwica Kołobrzeg, wszystko na to wskazuje, zagra w nowym sezonie rozgrywek ekstraklasy. Na razie jednak szczegóły składu i celów drużyny, pozostają poza dyskusją medialną. Dziś próbowaliśmy skontaktować się z prezesem Kotwicy Kołobrzeg S.A., ale poproszono nas o zadanie pytań na piśmie.

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, darrell, harris

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama