Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

300 młodych lekkoatletów na  24 Memoriale Michała Barty

Ponad 300 młodych lekkoatletów z Kołobrzegu, Ustronia Morskiego oraz Gościna uczestniczyło w zawodach  24 memoriału Michała Barty.  Rozegrano  38 konkurencji lekkoatletycznych.  Najlepsi z uczestników otrzymali medale a zwycięzcy drobne upominki.   Uzyskano wiele dobrych rezultatów, i wyłowiono dużą ilość talentów lekkoatletycznych.  Organizatorem zawodów był KMKL Sztorm  i liceum Kopernika.  Medale wręczali Anna Hrycyk wielokrotna  medalistka Mistrzostw Polski,  Romuald Kociuba naczelnik wydziału edukacji UM i prezes  Sztormu Mieczysław Kuchciak.  W sprawniejszej organizacji zawodów  pomagali byli zawodnicy klubu.

Poniżej fotorelacja z imprezy.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama