Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

7 medal w historii lekkoatletek  Kopernika [foto]

5 raz z rzędu w Kołobrzegu odbył się Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. W zawodach wzięło udział 22 szkolne zespoły z całego kraju. Wśród dziewcząt doszło do niecodziennej sytuacji dwa pierwsze zespoły uzyskały tą samą liczbę punktów - II LO Dębica i I LO Kołobrzeg (chyba łatwiej trafić w totolotka). Dodatkowy punkt regulaminu wskazał na zespół z Dębicy jako zwyciężczynie. Kołobrzeżanki podobnie jak rok temu zdobyły srebrne medale, na trzecim miejscu podium stanęły dziewczęta z LO Puszczykowo. Wśród chłopców medalistami zostali w kolejności Zespół Szkół Sportowych z Aleksandrowa, ZSM Kielce i LO Puszczykowo. Dobry wynik zanotowali chłopcy z Kopernika uzyskując czwarte miejsce w kraju.

W składzie medalistek z I LO wystąpiły : Nadia Dorobisz , Ewa Dzwolak, Zofia Graczyk-Eider, Jaśmina Albińska, Sopie Niewiadomski, Weronika Klepuszewska, Julia Marchlewska, Anna Jabłońska , Karolina Koziura, Hanna Kubicka, Iga Wysoczańska, Aleksandra Krzesicka , Magdalena Jasińska.

Indywidualnie zwyciężyli : Nadia Dorobisz (100 m) , Karolina Koziura (wzwyż), Aleksandra Krzesicka (dysk) , Iga Wysoczańska (kula) i Wiktor Zigler (kula). W zawodach uczestniczyli też uczniowie z ZS Gościno. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy uplasowali się pod koniec stawki. Uczestnicy zawodów umówili się za rok w Kołobrzegu. Kołobrzeżanie chcieliby pojechać gdzieś indziej.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama