Light rain

17°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na wyjeździe padły 4 bramki - pierwsza w 2 minucie, ale...

To było ciekawe spotkanie, ale trudno, aby kibice biało-niebieskich mieli się z czego cieszyć. Kotwica grała na wyjeździe z Motorem Lublin. Gospodarze z nowym trenerem grają bardzo ambitnie i ostatnio odnotowali spore sukcesy. Pierwszą bramkę lubelska drużyna zdobyła już w 2 minucie (P. Szarek). To było spore zaskoczenie dla gości, którzy próbowali zdobyć bramkę kontaktową. W pierwszej połowie to się nie udało. W pierwszej części drugiej połowy Kotwica zagrała odważniej i już w 54 minucie na 1:1 podwyższył Grzegorz Goncerz. Odpowiedzią Motoru Lublin była zmiana trzech zawodników. Na boisko wszedł m.in. E. Kahsay, który w 82 minucie zdobył trzecią bramkę, ale wcześniej na 2:1 podwyższył R. Król.

Kotwica przegrała drugi mecz w rundzie jesiennym, ale dalej zajmuje pozycję lidera. Motor Lublin znajduje się w strefie spadkowej 2 ligi. Przegrana 3:1 powoduje, że mamy obecnie 35 punktów i przewagę 7 punktów do KKS 1925 Kalisz.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama