Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica się zacięła, kolejna porażka za nami

Od 4 kolejek Kotwica Kołobrzeg nie wygrała ani jednego spotkania. Ostatnio odnotowaliśmy bezbramkowy remis, a dziś na kolejnym meczy wyjazdowym biało-niebiescy odnotowali kolejną porażkę w tym sezonie. To oznacza, że w ciągu niemal miesiąca, Kotwica zdobyła tylko 2 punkty. I choć nadal zajmujemy pozycję lidera, to jednak mamy tam przewagę nad KKS 1925 Kalisz w wysokości zaledwie 2 punktów. A to oznacza, że w kolejnym spotkaniu wszystko może się zdarzyć. W sobotę Kotwica podejmie Śląsk II Wrocław.

Tymczasem dziś graliśmy ze Stomilem Olsztyn. Latem, gdy Kotwica inaugurowała występy w II lidze, na stadionie w Kołobrzegu był bezbramkowy remis. To było słabe spotkanie jak na lidera II ligi. Byliśmy przyzwyczajeni do walki pomimo niepowodzeń, ale dziś poważnie brakowało pomysłu na rozegranie tego spotkania. Jedyna bramka padła w drugiej połowie, choć w ostatnich minutach spotkania była szansa na podwyższenie na 2:0, ale Miłosz Garstkiewicz obronił precyzyjny strzał zawodnika drużyny gospodarzy. Nie pomogło 5 minut doliczonego czasu gry i tak 3 punkty pozostały w Olsztynie. Całość spotkania pokazała na swojej antenie TVP Sport.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama