Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wymęczony remis i to z drużyną z końca tabeli II ligi [foto]

Po raz piąty z rzędu Kotwica Kołobrzeg nie potrafiła wygrać meczu. Te dane coś już znaczą, bo nie graliśmy z nie wiadomo jak silnymi drużynami. Zresztą, jesteśmy nadal liderem tabeli II ligi. Jednak już od pewnego czasu widać, że drużyna nie ma pomysłu na grę, że piłka odgrywana jest od zawodników do bramkarza, albo cofana, a gdy już idziemy do przodu, to bardzo, bardzo ostrożnie. Nasi przeciwnicy starają się wykorzystać każdy nasz błąd, a że trochę ich robimy, to sytuacja jest i każdy musi to widzieć. To już nie jest ta sama drużyna, jaką widzieliśmy na początku rozgrywek.

Śląsk II Wrocław to drużyna z samego dna tabeli. Odnotowała tylko 4 zwycięstwa i 9 porażek, a do tego 6 remisów, łącznie z tym dzisiejszym w Kołobrzegu. Przez to, jak grała Kotwica, można powiedzieć, że to był dobry mecz ale na poziomie liderów III ligi. Owszem, mieliśmy kilka szans, nawet w I połowie, która zakończyła się bezbramkowym remisem, ale zawodnicy kompletnie nie wiedzieli co zrobić z piłką, gdy już do nich trafiła. Gry nie ułatwiał sędzia, który odgwizdywał niemal każdy faul i przewinienie. W 53 minucie po ewidentnym błędzie obrońców, bramkę na 0:1 zdobył Sebastian Bergier. Goście zaczęli grać na czas, ale w 63 minucie drugi żółty kartonik zobaczył Olivier Wypart i od tego momentu drużyna z Wrocławia grała w dziesiątkę. Przewagę wykorzystaliśmy dopiero w 80 minucie. Gola dla Kotwicy zdobył Jakub Bojas. I to było na tyle.

Niestety, w ostatnich spotkaniach Kotwica wytopiła całą swoją ogromną przewagę, jako wywalczyła we wcześniejszych meczach. Choć zachowujemy pozycję lidera, to mamy przewagę zaledwie 3 punktów nad drugim w tabeli KKS 1925 Kalisz. To oznacza, że w rundzie wiosennej czeka nas dużo walki, a zima to czas na dopracowanie wielu szczegółów, żeby drużyna grała tak, jak może grać i jak to widzieliśmy przez kilka tygodni rozgrywek: walka do końca i serce zostawione na boisku. II liga powróci z końcem lutego 2023 roku.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama