Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Memoriał Krzysztofa Olejnika w Piłce Siatkowej Kobiet

W dniu 19.11.2022 r na Hali Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu odbył się I Memoriał Krzysztofa Olejnika w Piłce Siatkowej Kobiet organizowany przez OPP Kołobrzeg, UKS OPP Powiat Kołobrzeski oraz Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gościno. Memoriał odbył się pod patronatem Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oraz przy ogromnej współpracy z Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gościno które ufundowało puchary, medale oraz nagrody rzeczowe i było odpowiedzialne za wyżywienie zawodniczek podczas zawodów. W Memoriale wzięły udział zespoły z Polic, Piły oraz gospodarz UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Po całodniowej rywalizacji stojącej na bardzo wysokim poziomie pierwsze miejsce zajął zespół SMS Police, drugie SPS BOX PRO Volley Piła Powiat Pilski,a trzecie zespół gospodyń z Kołobrzegu. Był to bardzo cenny sprawdzian umiejętności wszystkich zespołów podczas trwających już rozgrywek trzecioligowych w sezonie 2022/23. Podczas trwania Memoriału kibice mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Nadleśnictwo Gościno, a na zakończenie zawodów osobiście nagrody wręczali Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski, Nadleśniczy Nadleśnictwo Gościno Robert Fijałkowski oraz Radny Miasta Kołobrzeg Kamil Barwinek.

MVP Memoriału -
Emila Zug - SMS Police

Najlepsze zawodniczki Memoriału -
Weronika Bodys - SMS Police
Nikola Michalak - SPS BOX PRO Volley Piła Powiat Pilski
Karolina Szczerba - UKS OPP Powiat Kołobrzeski
Klaudia Tatol - UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Serdecznie zapraszamy 26 listopada na godzinę 16.30 do hali OPP na mecz na szczycie III LIGI KOBIET UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI - SMS POLICE - informują organizatorzy.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama