Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolejne zwycięstwo seniorów w siatkówce

W sobotę 07.01.2023r. o godzinie 17, odbył się zaległy mecz w ramach 3 Ligi Mężczyzn pomiędzy miejscowym UKS OPP Powiat Kołobrzeski, a BODEK SASVOLLEY Stargard. Mecz był bardzo ważny dla obu drużyn w kontekście walki o udział w barażach o 2 ligę. Goście przed meczem wzmocnili swój skład mierzącym 201 cm przyjmującym Piotrem Adamowiczem, który do tej pory reprezentował barwy SV Lindow Gransee - klubu 2.Bundesligi.

Cały mecz za wyjątkiem początku pierwszego seta gdy gospodarze przegrywali już nawet 8 punktami był bardzo wyrównany. Na szczęście kołobrzeżanie potrafili wyciągnąć wnioski z poprzednich spotkań i końcówki setów przechylali na swoją korzyść, pewnie wygrywając cały mecz 3:0 w setach do 23,21,19.
UKS OPP zagrało w składzie: Mateusz Andrzejewski(kapitan), Sławomir Pyta, Paweł Kaczorowski, Tomasz Kwaśniewski, Kuba Wałcerz, Wojciech Płażalski, Mateusz Romaniuk(Libero), Piotr Oleszuk (Libero) oraz Jarosław Pankiewicz, Dawid Korczyk, Kamil Świątkowski, Adrian Ciechanowicz, Adrian Achramowicz. Trener: Artur Staigl.

Przed naszymi siatkarzami pracowity weekend. W sobotę 14 stycznia o godzinie 17 na hali OPP przy ul. Mazowieckiej 1 podejmować będą UKS ŻAK Krzeszyce - będzie to rozpoczęcie rundy rewanżowej w ramach lubuskiej 3 ligi - serdecznie zapraszamy na to spotkanie, a w niedzielę czeka ich mecz wyjazdowy w Darłowie z tamtejszą Stocznią. Rezultat 3:0 da naszemu zespołowi pozycję lidera 3 ligi Zachodniopomorskiej.
Serdecznie Zapraszamy

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama