Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

KMKL Sztorm podsumował 2022 rok

Podwoje Facktory Resort były miejscem podsumowania sezonu lekkoatletycznego 2022 zawodników KMKL Sztorm. Gospodarze przygotowali też poczęstunek dla zawodników oraz komplet karnetów na basen. Sam sezon podsumował prezes klubu Mieczysław Kuchciak. Wyróżniono 32 zawodników klubu którzy sięgali po medale mistrzostw kraju i województwa. Najwyższe miejsce na podium Mistrzostw Polski zdobyła Iga Wysoczańska w kategorii młodzików. Jednak po wielu latach klub doczekał się medalistki w kategorii młodzieżowej (U 23), Kinga Waleriańczyk została srebrną medalistką. Medale w kategorii juniorów zdobyli Aleksandra Krzesicka i Marcel Chomicz. Ponadto w zawodach MP uczestniczyło 12 zawodników. Niestety kontuzje przeszkodziły w zdobyciu medali biegaczce Annie Hrycyk i oszczepniczce Natali Tobiasz. W klubie trenują też sportowcy z Ukrainy, a 14 letnia Mariia Nesterenko należy do najlepszych w Polsce w skoku w dal.

Wyróżnionych nagradzał prezes Mieczysław Kuchciak w towarzystwie Józefa Skorupińskiego i Artura Dzierkowskiego. Kończąc spotkanie prezes klubu podziękował Urzędowi Miejskiemu za wsparcie finansowe (imiennie Annie Mieczkowskiej) i Maciejowi Wysockiemu gospodarzowi wydarzenia.

info KMKL Sztorm

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama