Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Udany weekend siatkarskiej młodzieży z OPP

W miniony weekend młodzież UKS OPP Powiat Kołobrzeski rozegrała kilka spotkań w ramach ligi wojewódzkiej kadeta, juniora oraz młodziczki. Wszystkie spotkania zostały rozstrzygnięte na korzyść zespołów z Kołobrzegu, a część z nich zdecydowała o awansach do Finałów Wojewódzkich.
Wyniki:

Młodziczka
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - PSPS Chemik Police 2-0
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - KS Spójnia Stargard 2-0
Podopieczne Piotra Bogdanowicza awansowały do II ligi młodziczek.

Kadet
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - Stowarzyszenie Goleniowskiej Siatkówki 3-1

Junior
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS Olimpijczyk IMSO Drawsko Pomorskie 3-1

Podopieczni Dariusza Cholki i Krzysztofa Ośliślok dwoma zwycięstwami przypieczętowali udział w Finale Kadeta i Juniora w bieżących rozgrywkach. Najważniejsza część sezonu zbliża się dużymi krokami i już na początku lutego kołobrzescy siatkarze powalczą o medale.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama