menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Policyjny turniej tenisowy po raz czwarty

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, korty, policjaNa kortach tenisowych trwa Turniej Charytatywny Tenisa Ziemnego Par Deblowych o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie.


Na turniej do Kołobrzegu zawitało wiele osobowości, zarówno ze świata policji, CBA,ale także telewizji i muzyki. Komendanta głównego reprezentował jego zastępca - nadinspektor Waldemar Jarczewski. Przybył komendant wojewódzki policji w Szczecinie, nadinspektor Wojciech Olbryś, a także komendant powiatowy policji w Kołobrzegu - Waldemar Trzciński. Nie zabrakło wielu VIP-ów i tenisistów z całej Polski. Do Kołobrzegu przyjechał m.in. Tomasz Stockinger czy Urszula Dudziak.

Rozegrano wiele ciekawych pojedynków, m.in. starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski z aktorem Tomaszem Stockingerem zmierzył się m.in. z prokuratorem rejonowym Adamem Kucem. Dochód z turnieju przeznaczony zostanie na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, korty, policja

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, korty, policja, urszula, dudziak

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, korty, policja, gromek

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, korty, policja, tamborski

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, korty, policja, kuc

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, korty, policja, stockinger

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.