Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, koral, dębnicaPo kolejnym wygranym meczu, rozgrywki w lidze nabierają rumieńców, tym bardziej, że Kotwica Kołobrzeg prowadzi w tabeli z dorobkiem 10 punktów.


W bieżącej kolejce, Kotwica zmierzyła się z Koralem Dębnica. Jak najbardziej realny w tym meczu wskazywano wynik 1:1. Obie drużyny wyszły na boisko z uzbieranymi 7 punktami w tabeli, a Koral wykazał się w dotychczasowych rozgrywkach bardzo dobrą postawą. Ale jak wiadomo, wszystko weryfikuje się na boisku.

Kotwica od samego początku narzuciła gościom bardzo duże tempo. Zresztą, od 15 minuty meczu Koral grał już 10 po czerwonej kartce dla jednego z zawodników. 10 minut później bramkę dla gospodarzy zdobył Maciej Ropiejko. Do przerwy gościom nie udało się specjalnie zagrozić stojącemu w bramce Marcinowi Kaczmarczykowi. A w drugiej połowie wynik spotkania ustalił Maciej Ropiejko, pokonując po raz drugi bramkarza Korala w 63 minucie meczu. 3 punkty zostały w Kołobrzegu.

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, koral, dębnica

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, koral, dębnica

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, koral, dębnica

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, koral, dębnica

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, koral, dębnica

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama