Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, bieg, solidarnościPo raz 22 w Kołobrzegu odbył się "Bieg Solidarności". Dwukilometrową trasę ulicami miasta pięć razy okrążało aż 144 zawodników z całego świata.


"Bieg Solidarności" to już tradycyjna impreza sportowa, odbywająca się w naszym mieście z okazji podpisania porozumień sierpniowych. Z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, choć typowanie zwycięzcy staje się coraz łatwiejsze. Zwyciężył bowiem tradycyjnie Tanui John Kibichy z Kenii. W kategorii mężczyzn II miejsce zajął Radosław Dudycz z Gdańska, a III miejsce wywalczył Jarosław Cichocki z Biłgoraja. W kategorii kobiet, najlepsza była Katarzyna Kowalska z miejscowości Lipiny. II miejsce przypadło Monice Borek ze Złocieńca, a na III miejscu uplasowała się Ewa Rozalia Huryń ze Szczecina. Imprezę ze sportowym rozmachem poprowadził Andrzej Pyszora.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama