Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Stowarzyszenie Kibiców "Nasza Kotwica" serdecznie zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków na mecz wyjazdowy do nieodległego Koszalina.


Tradycyjnie już wyjazd do Koszalina organizowany jest pociągiem a koszt wyjazdu to jedynie 15 zł! Zbiórka wszystkich fanów biało-niebieskiego zespołu będzie na Dworcu PKP o godzinie 14:30-15:00. Kibice apelują o jak najliczniejsze przybycie a także zabranie ze sobą szalika KOTWICY i głośne dopingowanie piłkarzy w meczu z Bałtykiem Koszalin !

A więc drogi kołobrzeżaninie, jeżeli masz wolny czas zapraszamy na wyjazd, bo... KILOMETRY NAM NIE STRASZNE, W KOSZALINIE JESTEM ZAWSZE !

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama