Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Swan Dance z medalami w Świnoujściu

W niedzielę 16 kwietnia 2023 roku w Świnoujściu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. Zawody były nowym wyzwaniem dla kołobrzeskiej grupy Swan Dance, bowiem w poszczególnych kategoriach była większa rozpiętość wiekowa: 8-11 lat oraz 12-15 lat. Mimo to młode tancerki i tancerze, prowadzeni przez trenerkę i choreografkę Martę Herbowską, poradzili sobie znakomicie i przywieźli pokaźną ilość medali:

1 miejsce Weronika Lesiak - CONTEMPORARY BALLET / SOLO / JUNIOR
1 miejsce Weronika Lesiak - JAZZ DANCE / SOLO / JUNIOR
1 miejsce Róża Łysko i Lena Kuryś - CONTEMPORARY BALLET / JAZZ DANCE / DUET / JUVENILES
1 miejsce Barbie Swan - CONTEMPORARY BALLET / JAZZ DANCE / MINIFORMACJA / JUVENILES
1 miejsce Swan Dance II - CONTEMPORARY BALLET / JAZZ DANCE / FORMACJA /JUVENILES
1 miejsce Swan Dance IV - CONTEMPORARY BALLET / JAZZ DANCE / FORMACJA / YOUTH

2 miejsce Nikoletta Leksińska i Nadia Chrzanowska - CONTEMPORARY BALLET JAZZ DANCE / DUET / JUVENILES
2 miejsce Maja Machut - JAZZ DANCE / SOLO / JUNIOR

3 miejsce Hanna Otrębska - JAZZ DANCE / SOLO / JUVENILES
3 miejsce Oliwia Łącka - CONTEMPORARY BALLET / SOLO / YOUTH
3 miejsce Oliwia Maciejewska - JAZZ DANCE / SOLO / JUNIOR
3 miejsce Zuzanna Stąpor i Oliwia Łącka - CONTEMPORARY BALLET JAZZ DANCE / DUET / YOUTH
3 miejsce Swan Dance III - CONTEMPORARY BALLET JAZZ DANCE / FORMACJA / JUNIOR

4 miejsce Zofia Tokarska - CONTEMPORARY BALLET / SOLO / MINI KIDS
4 miejsce Ruby Swan - CONTEMPORARY BALLET JAZZ DANCE / MINIFORMACJA / JUVENILES
4 miejsce Zuzanna Stąpor - JAZZ DANCE / SOLO / YOUTH
4 miejsce Maria Murek - JAZZ DANCE / SOLO / JUNIOR

5 miejsce Maja Machut - CONTEMPORARY BALLET / SOLO / JUNIOR
6 miejsce Natalia Kanas - CONTEMPORARY BALLET / SOLO / JUNIOR
6 miejsce Zuzanna Stąpor - CONTEMPORARY BALLET / SOLO / YOUTH
6 miejsce Weronika Wajda - JAZZ DANCE / SOLO / JUNIOR
7 miejsce Róża Łysko - CONTEMPORARY BALLET / SOLO / JUVENILES
7 miejsce Maja Majcher - JAZZ DANCE / SOLO / JUNIOR.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama