Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

„Projekt Wojownik” - 37 edycja odbędzie się w Hali MIlenium

W dniach 25 – 26 kwietnia br. Hali Milenium Kołobrzegu rozpocznie się 37 edycja „Projektu Wojownik”. Uczestniczyć w nim będą weterani, rodziny żołnierzy poległych oraz instruktorzy wychowania fizycznego z jednostek wojskowych. Organizatorem jest * Batalion Remontowy w Kołobrzegu.

Zasadniczym celem projektu jest zwrócenie uwagi środowisk pozawojskowych na los weteranów i ich poświęcenie w służbie. Projekt integruje żołnierzy weteranów, a także wzbudza zainteresowanie sportami walki jako dyscypliną kształtującą charakter i umiejętności oraz rozładowującą emocje i nadmiar adrenaliny z jaką zmagają się żołnierze powracający z misji do kraju.

Podczas 37-go spotkania „wojowników", trening z mieszanych sztuk walki tzw. MMA (Mixed Martial Arts) poprowadzi znakomity polski zawodnik MMA – Tomasz Stasiak, pseudonim „Pająk”. Preferowany jego styl walki  to Jiu-Jistsu. Tomek jest niepokonanym zawodnikiem MMA, tudzież jest posiadaczem czarnego pasa i trzeciego dana Brazylijskiego Jiu-Jitsu. „Pająk” jest świetnym międzynarodowym instruktorem Krav-Magi, oraz wojskowym trenerem walki w bliskim kontakcie. Posiada certyfikat instruktora Muay Thai który zdobył w Tajlandii.

W trakcie drugiego dnia treningów zajęcia poprowadzi utalentowany zawodnik federacji KSW, żołnierz 8 Batalionu Remontowego kpr. Damian Mieczkowski. Damian jest dwukrotnym mistrzem Świata w kickboxingu i amatorskim MMA, a także mistrzem Wojska Polskiego w MMA. W czasie zajęć poprowadzi trening również świetny trener, posiadacz czarnego pasa w Brazylijski Jiu-Jitsu Mariusz Dowżycki. Mariusz jest trenerem w „Berserker’s Team” w Kołobrzegu.

Zapraszamy do Hali Milenium we wtorek na godzinę 9.00

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama