Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica nie odzyskała prowadzenia i spada w tabeli

Komplikuje się sytuacja Kotwicy Kołobrzeg. Biało niebieska drużyna prowadziła przez dużą część tego sezonu w II lidze, ale po ostatnich porażkach dystans do pozostałych uczestników rozgrywek topniał. Kotwica spadła na 2 miejsce, ale nadal premiowane awansem do I ligi. Ostatnia zmiana trenera na Macieja Bartoszka zakończyła się wygraną kołobrzeżan z rezerwami Zagłębia Lubin.

Prawdziwy egzamin był jednak podczas dzisiejszej kolejki. Kotwica powinna umocnić swoją pozycję w stosunku do Stomilu Olsztyn. Na Stadionie Sebastiana Karpiniuka rozegrano spotkanie z Polonią Warszawa. Dopisała pogoda i według obliczeń organizatora, na meczu było dziś ponad 2700 kibiców. Niestety, biało niebiescy przegrali. Dwie pierwsze bramki w tym spotkaniu w I połowie zdobyli warszawiacy (Tomczyk, Fadecki). Kotwica odpowiedziała dopiero w 90 minucie bramką Murawskiego.

Przegrała 1:2 już spowodowała, że Kotwica spadła na 3 miejsce w tabeli. W niedzielę swój mecz rozgrywa Znicz Pruszków (zagra z Pogonią Siedlce). Obecnie, traci on do Kotwicy tylko 1 punkt i jeśli drużyna ta wygra, to kołobrzeżanie zanotują spadek na 4 miejsce.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama