Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

ORLEN Beach Volley Tour Kołobrzeg za nami

Niedziela na plaży Milenium w Kołobrzegu zafundowała nam absolutnie katastrofalne warunki pogodowe. Deszcz od samego rana i silny wiatr grały dzisiaj rolę pierwszoplanową na plaży w Kołobrzegu. Zawodnicy pokazali dzisiaj jak twardzi są siatkarze plażowi i rozegrali wszystkie pojedynki. Ostatnie z powodu przypływu i zalania musiały zostać rozegrane na korcie nr.2 Mecze finałowe przysporzyły nam wielu emocji i mimo fatalnej pogody przyciągnęły grono wiernych kibiców.

Rozgrywki kobiet były w tegorocznej edycji bardzo szczęśliwe dla Polskich zawodniczek. Po doskonałym występie w półfinale, udział w finałowym meczy zapewniły sobie młode Polskie zawodniczki Kielak i Kruczek. Po drugiej stronie boiska znalazły się Czeszki Zolnercikova/Nausch.
Spotkanie dobrze układało się dla naszych zawodniczek i to one sięgnęły po końcowy sukces wygrywają 2:0 w setach.

Kategorię mężczyzn zdominowali w tym roku zawodnicy z Łotwy, którzy zapełnili obydwa miejsca w tegorocznym finale. Para Plavins/Fokerots zmierzyła się z parą Tocs/Bulgacs. Zawodnicy rozegrali bardzo wyrównane spotkanie a o wszystkim musiał zdecydować tie-break, w którym 15:7 wygrała para Tocs/Bulgacs, przypieczętowując tym samym tytuł w Kołobrzegu.

Trecie miejsca w kategorii kobiet i mężczyzn zajęły odpowiednio pary, Łukaszewska/Błasiak i Dultra/Folha.
Dziękujemy za weekend sportowych wrażeń i już teraz zapraszamy na finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama