Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

KMKL Sztorm podsumował sportowe sukcesy roku 2023

Hotel Facktory Resort był miejscem podsumowania sezonu lekkoatletycznego 2023 przez KMKL Sztorm. Gospodarze ufundowali też poczęstunek dla zawodników. Sam sezon podsumował prezes klubu Mieczysław Kuchciak. Wyróżniono 29 zawodników klubu którzy sięgali po medale mistrzostw kraju i województwa. Największymi osiągnięciami mogła pochwalić się Kinga Waleriańczyk która zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski seniorów w chodzie na 20 km. Zdobyła ona też dwa srebrne medale Młodzieżowych Mistrzostw kraju. Nagrodę za zawodniczkę odebrał tata, gdyż w tej chwili trenuje ona we Włoszech na obozie sportowym.

Medale Mistrzostw Polski młodzików zdobyli też Karolina Koziura skok wzwyż (srebro) i Feliks Wszelaki rzut oszczepem (brąz). W historii medalistów Sztormu zapisani będą pod pozycjami 70 i 71. Ponadto w zawodach MP uczestniczyło 11 zawodników klubu. Aktualnie w klubie trenuje 8 zawodników którzy sięgali teraz i w przeszłości po medale krajowego czempionatu. W klubie trenują też też sportowcy z Ukrainy a Tamila Babynina (która w swojej ojczyźnie trenowała łyżwiarstwo figurowe) zdobywała medale mistrzostw województwa w skoku wzwyż i wieloskoku.

Wyróżnionych wręczał prezes Mieczysław Kuchciak w towarzystwie radnego przewodniczącego komisji sportu Kamila Barwinka, naczelnika Edukacji w UM Romualda Kociuby i dyrektora Kopernika Artura Dzierkowskiego. Kończąc spotkanie prezes klubu podziękował Urzędowi Miejskiemu za wsparcie finansowe (imiennie Annie Mieczkowskiej) i Maciejowi Wysockiemu gospodarzowi wydarzenia.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama