Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zwycięska inauguracja wiosny

W Kołobrzegu rozpoczęła się wiosenna rywalizacja w II lidze, a 21. kolejka spotkań przyniosła emocjonujący mecz między Kotwicą Kołobrzeg a Chojniczanką Chojnice. Obie drużyny znajdują się w czołówce tabeli. Pierwsze starcie tych ekip w Chojnicach zakończyło się remisem 1:1, więc obie strony były zdeterminowane, aby w drugim meczu zdobyć pełną pulę punktów.

Kluczowe momenty:

16. minuta: Leon Kreković, skrzydłowy Kotwicy, uderzył z narożnika pola karnego, ale piłka trafiła w poprzeczkę bramki Chojniczanki.
22. minuta: Valerjis Sabala z Chojniczanki miał świetną okazję, ale obrońca Kotwicy wybił mu piłkę tuż przed bramką.
30. minuta: Obrońca gości przypadkowo trafił piłką w pomocnika Kotwicy, Zvonimira Petrovicia, ale fantastyczna interwencja bramkarza Damiana Primela uchroniła Chojniczankę od straty gola.
39. minuta: Arbiter podyktował rzut karny po faulu obrońcy gości na Leona Krekovicia. Jonathan Junior pewnie wykorzystał okazję i wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie 1:0 gospodarzom.
44. minuta: Kolejny rzut karny dla Kotwicy! Jonathan Junior ponownie nie dał szans bramkarzowi Chojniczanki i podwyższył na 2:0.
61. minuta: W zamieszaniu w polu karnym Chojniczanki piłka trafiła pod nogi Jonathana Juniora, który z 17 metrów pokonał Primela, ustalając wynik na 3:0.

Kotwica Kołobrzeg utrzymała prowadzenie do końca meczu, zdobywając komplet punktów. Po tej wygranej mają już 40 punktów na koncie i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Za tydzień czeka ich wyjazdowe starcie z Olimpią Grudziądz.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama