Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

7 medali w mistrzostwach województwa na plaży

W dniach 07-09 czerwca 2024 roku w Kołobrzegu miały miejsce emocjonujące Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej. To prestiżowe wydarzenie zgromadziło utalentowanych zawodników z całego regionu, którzy rywalizowali o tytuł najlepszej drużyny na piaszczystych boiskach. Turniej ten miał wyjątkowe znaczenie, ponieważ jednocześnie stanowił eliminacje do Półfinałów oraz Finałów Mistrzostw Polski. Zarówno zawodnicy, jak i publiczność byli świadkami niesamowitych widowisk, widowiskowych bloków, dynamicznych ataków i perfekcyjnych przyjęć, które wciągały ich w wir sportowych emocji. Kołobrzeg, słynący ze swojego urokliwego wybrzeża i pięknych plaż, był idealnym miejscem do rozgrywania tego turnieju.

UKS OPP Powiat Kołobrzeski jako współorganizator tej wspaniałej imprezy oprócz satysfakcji z bardzo dobrze przeprowadzonego turnieju może pochwalić się również największą zdobyczą medalową spośród wszystkich klubów województwa zachodniopomorskiego. Jest to kolejny ogromny sukces kołobrzeskich plażowiczów. Możliwość trenowania od kilku miesięcy na nowo wybudowanych boiskach przy hali OPP dało niesamowite efekty.

Podopieczni zdobyli, aż siedem medali w różnych kategoriach i awansowali do rozgrywek Półfinałowych i Finałowych w rywalizacji o Mistrzostwo Polski. W kategorii junior całe podium medalowe było kołobrzeskie, a w niższych kategoriach już widać następców.

Kołobrzeskie Medale :
Kadetka:
3 miejsce - Konstancja Zelewska/Aleksandra Banasiak - trener Piotr Bogdanowicz
Kadet:
1 miejsce - Oliwier Pawlicki/Wiktor Musiał - trener Łukasz Szulc
Junior:
1 miejsce - Szymon Kobyliński/Michał Kucharski - trener Łukasz Szulc
2 miejsce - Oliwier Pawlicki/Wiktor Musiał - trener Łukasz Szulc
3 miejsce - Aleksander Błaszczyk/Szymon Wójtowicz - trener Łukasz Szulc
MINI U 12 Chłopców:
3 miejsce - Kajetan Kobyliński/Jakub Szałkowski - trener Dariusz Bajko
MINI U 13 chłopców:
2 miejsce - Marcel Sieniawski/Karol Szostak - trener Dariusz Bajko

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama