Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, poznań, basket, pbgKotwica wykorzystała swoją przewagę pod koszem i zdecydowanie wygrała z PBG Basketem Poznań 82:51. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Darrell Harris.


Harris zdobył 13 punktów, 17 zbiórek i 4 bloki. Prowadzenie kołobrzeżan nie było zagrożone właściwie przez całe spotkanie. Kotwica miała dwa razy więcej zbiórek i aż o 10 asyst więcej niż rywale. W ekipie trenera Miliji Bogicevicia zabrakło jednego z najlepszych zawodników tej drużyny, Aleksandra Lichodzijewskiego, który narzeka na uraz kręgosłupa. Słabsze spotkanie rozegrał także Damian Kulig (cztery punkty, sześć zbiórek). Najlepszym strzelcem PBG Basketu był Djordje Micić z 16 punktami. Za to w drużynie Kotwicy świetnie zaprezentowali się Oded Brandwein (18 punktów) i Reginald Holmes (15 punktów). Trener Tomasz Mrożek w ostatniej kwarcie spotkania dał nawet szansę na grę Patrykowi Bajtusowi i Wojciechowi Złotemu, którzy zwykle nie pojawiają się na parkiecie.

www.plk.pl

KOTWICA KOŁOBRZEG - PGB BASKET POZNAŃ 82:51
16:13, 23:11, 23:15, 20:12

Fot. P. Wiśniewski

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama