Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kręgle, bowling, sldW sobotę odbył się kolejny turniej integracyjny w kręgle. Właśnie 3 grudnia obchodzony był międzynarodowy dzień osób niepełnosprawnych.


W pubie RIO spotkały się drużyny reprezentujące różne środowiska. Organizatorami turnieju jak co roku była Rada Powiatowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Forum Kobiet oraz Federacja Młodych Socjaldemokratów.Oprócz organizatorów, w turnieju wzięli także udział: reprezentacja osób niepełnosprawnych ruchowo - z województwa zachodniopomorskiego, dzieci z domu dziecka w Białogardzie oraz Zakład Aktywności Zawodowej z Kołobrzegu.

Świetna zabawa udzieliła się wszystkim uczestnikom imprezy, którzy po zakończonych zmaganiach sportowych rozmawiali z Radnymi Rady miasta o problemach swojego środowiska w Kołobrzegu. Rywalizację sportową wygrała drużyna z Zakładu Aktywności Zawodowej, która to nie dała szans innym ekipom. Za rok już VII turniej, w którym swoją obecność potwierdziły wszyscy sobotni goście.

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kręgle, bowling, sld

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kręgle, bowling, sld

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kręgle, bowling, sld

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kręgle, bowling, sld

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kręgle, bowling, sld

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kręgle, bowling, sld

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama