Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tym razem nie udało się Czarodziejom z Wydm zwyciężyć przed własną publicznością. Po ostatnim meczu ze słupszczanami apetyt na kolejne punkty był duży, ale jak się okazało, to duży może więcej. Anwil Włocławek, choć w I kwarcie uległ Kotwicy Kołobrzeg, to mecz zakończył wynikiem 74:88.


Początek meczu był fantastyczny. Kotwica przejęła prowadzenie po udanych rzutach za 3 punkty i trzeba przyznać, totalnie stłumiła rywala. Taką grę kołobrzeżan chcielibyśmy widzieć zawsze. Czarodzieje przejawiali inicjatywę w ataku, bardzo dobrze wychodziło im przejmowanie piłki. I kwarta to wynik 30:22. Wydawało się, że także II kwarta będzie na korzyść gospodarzy, ale tu kibice srodze się zawiedli. W tej części meczu doświadczeni liderzy tabeli, pokazali kołobrzeżanom, gdzie jest ich miejsce. Zarobiliśmy zaledwie kilka punktów, a goście objęli prowadzenie. Niestety, niewiele zmieniło się w III i IV kwarcie, kiedy traciliśmy piłki, nasz atak napotykał na skuteczny blok zawodników Anwilu, a rzucana przez kołobrzeżan piłka nie zawsze trafiała tam, gdzie powinna.
W sumie, Kotwica Kołobrzeg zagrała niezły mecz. Zderzenie z wiceliderem rozgrywek musiało zaboleć i nie mogło się zakończyć inaczej. Anwil to o wiele większy klub, mający dobrych zawodników, stabilną spółkę i finansowanie na właściwym poziomie. Kołobrzescy kibice mogą o tym pomarzyć. 6 marca zagramy z Turowem Zgorzelec i wygrana w tym meczu bardzo kołobrzeżanom by się przydała. Obecnie nasz zespół zajmuje 12 pozycję w tabeli z 27 punktami na koncie.
KOTWICA KOŁOBRZEG - ANWIL WŁOCŁAWEK 74:88
(30:22, 6:20, 15:24, 23:22)

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama