menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***

Kolejne zwycięstwo Kotwicy Kołobrzeg

informacje kołobrzeg, kotwica kołobrzeg, leśnik rossa manowoPiłkarze Kotwicy Kołobrzeg pewnie pokonali w kolejnym meczu przygotowawczym przed rundą wiosenną zespół Leśnika Rossa Manowo aż 5:0.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana. Po podaniu, w 27 minucie do piłki doszedł Grzegorz Skwara, który dobrym strzałem z ok. 12 metrów pokonał bramkarza gości. Chwilę później dobić próbował jeszcze Maciej Ropiejko, jednak jego strzał minimalnie minął bramkę.

Druga połowa absolutnie należała do Damiana Staniszewskiego, który zdobył aż 3 bramki. Pierwsze dwie strzelił już chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. W 65. minucie poważną akcję poprowadził Leśnik po błędzie Łukasza Krymowskiego. Na szczęście piłka przeleciała nad poprzeczką. Zaraz potem niezwykle blisko zdobycia bramki był Staniszewski, jednak jego strzał był minimalnie niecelny. W 75 minucie w pole karne dogrywał Patryk Pytlak, gdzie do piłki doszedł jeden z obrońców gości. Nie zdołał on jednak wyhamować przed bramką i minął linię bramki razem z piłką. Ostatniego, piątego gola, zdobył Damian Staniszewski, który po dobrej akcji indywidualnej wszedł w pole karne z piłką i z odległości ok. 3 metrów od bramki silnym strzałem posłał piłkę nad bramkarzem, który był w tej sytuacji zupełnie bez szans.

Kolejnym sparingpartnerem Kotwicy będzie Astra Ustronie Morskie. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 11.

Kotwica Kołobrzeg 5 – 0 Leśnik Rossa Manowo

Gole: 27′ Skwara, 48′ Staniszewski, 50′ Staniszewski, 75′ samobójczy, 80′ Staniszewski