menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Nie dość, że przegrali, to mają kłopoty

informacje kołobrzeg, kotwica kołobrzeg, azs koszalin, kary, raceW październiku AZS Koszalin grał podczas meczu derbowego w Kołobrzegu. Czarodzieje spotkanie wygrali, ale teraz kibice poniosą karę. Dlaczego?


Kibice AZS-u pojawili się na meczu autoryzowani przez swój klub (przeczytaj informacje kołobrzeg). W pewnym momencie, wspierając swoją drużynę odpalili race, lub jak później twierdzili, świeczki tortowe. To jednak jest niezgodne z przepisami, a ustawa o imprezach masowych jest w tej kwestii bezlitosna. Za taki czyn grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności, ewentualnie kara grzywny. Sprawę prowadzi kołobrzeska policja, która ukarała już 10 osób - kibiców z Koszalina i nie wyklucza wszczęcia kolejnych postępowań. Karę poniósł też koszaliński klub. Sami kibice tłumaczyli się niewiedzą na temat wnoszenia i używania środków pirotechnicznych, w tym wypadku świeczek tortowych. Skończyło się łagodnie, na wyznaczeniu "godzinek" na cele społeczne.

informacje kołobrzeg, kotwica kołobrzeg, azs koszalin, kary, race

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.