menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Udany start zawodników Mewy

informacje kołobrzeg, mewa kołobrzeg, łucznicyŁucznicy Mewy Kołobrzeg rozpoczęli sezon halowy od bardzo udanego startu podczas Mistrzostw Mazowsza w Teresinie. Były medale.


W kategorii juniorek młodszych w finale wystąpiły dwie zawodniczki MEWY. Wygrała Kinga Milaszkiewicz przed Barbarą Mikołajczak. Junior młodszy Artur Barda wraz z Kingą Milaszkiewicz wygrali rywalizację mikstów, pokonując w finale Mazowsze Teresin.

W kategorii juniorek, Oliwia Śliwiana w pojedynku o brązowy medal wygrała z Antoniną Sułowską z Marymontu Warszawa. W kategorii seniorek Patrycja Robakowska z Mewy w półfinale przegrała z Justyną Mospanek z Piątki Zgierz, dwukrotną olimpijką. Natomiast w pojedynku o brązowy medal wygrała z Justyną Kobak z ROKiS Radzymin.

Bardzo dobrze wystartował mikst seniorów (Patrycja Robakowska, Michael Księżyk), zajmując drugie miejsce, przegrywając w finale z MRKS Gdańsk.

 

informacje kołobrzeg, mewa kołobrzeg, łucznicy

informacje kołobrzeg, mewa kołobrzeg, łucznicy

informacje kołobrzeg, mewa kołobrzeg, łucznicy

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.