menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Extreme Fighting Sports (fotogaleria)

informacje kołobrzeg, sporty walki, boks, hala mileniumWczorajsza gala MMA Extreme Fighting Sports cieszyła się dużą popularnością. Organizatorzy spełnili oczekiwania przybyłych fanów. Polecamy zdjęcia.


Hala Millenium była wypełniona po brzegi. Oprócz dziewięciu, świetnych walk na wysokim poziomie (zaledwie 3 walki skończyły się w pierwszej rundzie), w oktagonie swoje umiejętności zaprezentował Thomas Grotto oraz Vigor Style Dance Studio. To wszystko dało znakomite show. Miejmy nadzieję, że już niedługo z jeszcze większym rozmachem odbędzie się Extreme Fighting Sports II.

Walka wieczoru:
77 kg.: Fabian Lesiak pok. Grzegorza Krupińskiego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2

Pozostałe:
93 kg.: Marcin Elsner pok. Bartosza Janikam przez poddanie (brabo), runda 1
60 kg.: Paulina Bońkowska pok. Kingę Przybysz przez TKO (uderzenia w parterze), 3:57 runda 1
Open.: Tomasz Kowalkowski pok. Marcina Sianosa przez decyzję
77 kg.: Maciej Kowalski pok. Roberta Bronszkiewicza przez decyzję
71 kg.: Adrian Zieliński pok. Tomasa Jenicka przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2
84 kg.: Dominik Chmiel pok. Błażeja Nagórskiego przez decyzję
66 kg.: Sebastian Romanowski pok. Dawida Ziembikiewicza przez decyzję
80 kg.: Wojciech Kasperkowiak pok. Damiana Mieczkowskiego przez poddanie (balacha), 1 runda

Kacper Pajor


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.