menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Kotwica przełamała złą passę (foto)

informacje kołobrzeg, kotwica kołobrzeg, łks łódźTo był mecz, na który kibice Kotwicy Kołobrzeg czekali od dawna. Nie tylko zagraliśmy u siebie, ale w dodatku wreszcie udało nam się wygrać z ŁKS Łódź.


Kotwica wreszcie zagrała przed własną publicznością. Krytykowany kalendarz rozgrywek PLK spowodował, że nasi nie grali u siebie. W dodatku, ostatnich 5 spotkań pod rząd Czarodzieje z Wydm przegrali, co spotykało się z dużą krytyką. Zawodnicy pokazali już, na co ich stać. Dlatego dzisiejszy początek spotkania znowu nastroił wielu minorowo. Pierwszą kwartę Kotwica przegrała i widać było, że gra pod dyktando ŁKS Łódź. W drugiej kwarcie było już inaczej. Druga połowa meczu należała do kołobrzeżan.

ŁKS zagrał zbyt defensywnie. Broniąc swojego kosza nie wykorzystywał potencjalnych szans na zdobycie punktów. Kołobrzeżanie zdobyli aż 33 punkty rzucając za "3". Dwa razy częściej stawaliśmy także na linii rzutów wolnych. Ta taktyka sprawdziła się i Kotwica Kołobrzeg wygrała różnicą aż 24 punktów.

KOTWICA KOŁOBRZEG 87 - 63 ŁKS ŁÓDŹ
(17:20, 22:14, 21:16, 27:13)


Fot. Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.