menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Mistrz Polski Juniorów u starosty

informacje kołobrzeg, kosior, mistrz, tamborski, spotkanieTomasz Tamborski spotkał się z Michałem Kosiorem - Mistrzem Polski Juniorów w trójskoku, złotym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w trójskoku ze Spały.


Michał Kosior to utalentowany lekkoatleta. Jest finalistą OOM w Płocku 2011 w trójskoku i skoku w dal, uczestnikiem Igrzysk Krajów Nadbałtyckich Skania Szwecja 2011 rok, srebrnym medalistą Finałowych Ogólnopolskich Zawodów samsung CUP 2010 w skoku w dal, członkiem Kadry Narodowej Polski Juniorów na rok 2012, wielokrotnym złotym medalistą Mistrzostw Województwa i Regionu w skoku w dal i trójskoku. Na spotkaniu obecny był również dyrektor LO im. Mikołaja Kopernika, w którym uczy się Michał - Józef Skorupiński oraz trener Franciszek Barta. Starosta gratulował młodemu sportowcowi sukcesów i życzył kolejnych, także w nauce, wręczając mu markowe pióro.

 

informacje kołobrzeg, kosior, mistrz, tamborski, spotkanie

informacje kołobrzeg, kosior, mistrz, tamborski, spotkanie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.