menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Strzelali do celu – niemal idealnie (foto)

informacje kołobrzeg, strzelanie, mistrzostwa, niepełnosprawni, vipW niedzielę odbyły się Mistrzostwa Kołobrzegu w strzelectwie sportowym. Jak zwykle, walka o pierwsze miejsca była niezwykle zacięta.


W zawodach łącznie wzięło udział prawie 150 osób. Na początku zmierzyły się osoby na wózkach. Strzelali po 10 strzałów według norm olimpijskich. Pierwsze miejsce zajął Bolesław Kaczmarek z wynikiem 85 punktów. Druga lokata przypadła Tadeuszowi Stanowskiemu, który zdobył taki sam wynik, ale mniej dziesiątek „wewnętrznych”. Na najniższym stopniu podium uplasował się Tadeusz Sieradzki, tracąc zaledwie trzy punkty do zwycięzców.

Po nich, na „Łucznicce” zaprezentowali się profesjonalni zawodnicy, którzy strzelali po 40 strzałów z karabinu i pistoletu pneumatycznego. Strzelania w tej kategorii także stały na bardzo wysokim poziomie. Najlepszym strzelcem okazał się Krzysztof Jeżewski (365 punktów), drugie miejsce zajął Jacek Niewęgłowski (360), a trzecią lokatę z takim samym wynikiem obsadził Krzysztof Kita (o rezultatach ponownie zadecydowała ilość dziesiątek wewnętrznych).

Wśród pistoleciarzy najlepszy był Andrzej Borkowski (369), tuż za nim uplasował się Henryk Stranc (363), a trzecie miejsce z wynikiem 361 punktów zajęła Bożena Pankowska.

Imprezę zamknęły strzelania zaproszonych gości oraz amatorów na małej strzelnicy. Wśród VIPów najlepszy był Jacek Woźniak, który zdobył 80 punktów, drugi był Andrzej Olichwiruk (77), a trzeci Mirosław Tessikowski (76). Z kolei spośród amatorów najlepiej strzeliła Natalia Matczak, która zdobyła 89 punktów, a z dwupunktową stratą drugie i trzecie miejsce zajęły Agnieszka Maciejewska oraz Iwona Kłos.

Kacper Pajor

VIP
1. Jacek Woźniak 80
2. Andrzej Olichwiruk 77
3. Mirosław Tessikowski 76

KPN 10 siedząc
1. Matczak Natalia 89
2. Maciejewska Agnieszka 87
3. Kłos Iwona 87

Wózki
1. Bolesław Kaczmarek 85
2. Tadeusz Stanowski 85
3. Krzysztof Sieradzki 82

KPN 40
1. Krzysztof Jeżewski 365
2. Jacek Niewęgłowski 360
3. Krzysztof Kita 360

PPN  40
1. Andrzej Borkowski369
2. Henryk Stranc 363
3. Bożena Pankowska 361

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.