menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Duńczycy się cieszą, Kotwica na emigracji

informacje kołobrzeg, duńczycy, euro, wizyta, kotwica na lodzieKołobrzeg odwiedziła duńska ekipa. Jej zdaniem, nad Parsętę przyjedzie niewielu duńskich kibiców. A Kotwica od dziś nie ma gdzie grać. Stadion czeka na Duńczyków.


Duńczycy wizytowali nasze miasto na kilkanaście tygodni przed Euro 2012. Byli w hotelach, bazie spa, a przede wszystkim na stadionie. Tu spotkali się z dziennikarzami. O naszym mieście wypowiadali się bardzo pozytywnie. Dziennikarzy interesowały inne tematy. Przede wszystkim chcieli wiedzieć, ilu Duńczyków przyjedzie za swoją reprezentacją do Kołobrzegu. Manager reprezentacji Steen Dahrup szybko rozwiał nadzieje wielu mieszkańców i samego prezydenta twierdząc, że nie liczyłby na tłumy. Jego zdaniem, przejazd czy przelot z Kołobrzegu na Ukrainę, gdzie będą grali Duńczycy, byłby niezwykle trudny, dlatego kibice pojadą na Ukrainę. W Kołobrzegu będzie może 150, może 200 osób.

Tymi słowami jak bańka mydlana pękła kołobrzeska strefa kibica, na temat której nie tak dawno mówiło się "wielkimi literami". Miasto tego projektu realizować nie będzie, zostawia to prywatnym inwestorom. Coraz bardziej wątpliwe wydają się być efekty promocyjne dla Kołobrzegu z całego Euro 2012. Zamiast tłumów kibiców, prezydent liczy już na dziennikarzy zagranicznych, którzy powiedzą ciepłe słowa o naszym kurorcie.

Duńczycy interesowali się dziś stanem murawy oraz bezpieczeństwem i systemem przejazdów na lotnisko. Po ich wizycie przysłowiową klamkę na murawie pocałowali za to piłkarze Kotwicy Kołobrzeg, którzy liczyli, że będą mogli zagrać na swoim stadionie. Nie mogli nawet ćwiczyć. Okazało się, że Duńczycy chcą mieć stadion na wyłączność, aż do rozpoczęcia mistrzostw. Tymczasem na razie nie mają nawet licencjonowanego boiska na rozegranie meczu w II połowie marca. Piłkarze liczyli, że prezydent dogada się z Duńczykami i mecze będą w Kołobrzegu. Już wiadomo, że nie. Z naszych ustaleń wynika, że prezydent proponował Duńczykom wymianę całej murawy przed ich przejazdem, ale ci się na to nie zgodzili. Odwiedziliśmy dziś piłkarzy na treningu. Ich morale mocno upadło. Uważają, że miasto nie powinno tak traktować swojego klubu. Ale na decyzje nie mają najmniejszego wpływu. Legła w gruzach również inna nadzieja, że będzie można oglądać wszystkie sparingi i treningi reprezentacji Danii. Zobaczymy tylko niektóre.

informacje kołobrzeg, duńczycy, euro, wizyta, kotwica na lodzie

informacje kołobrzeg, duńczycy, euro, wizyta, kotwica na lodzie

informacje kołobrzeg, duńczycy, euro, wizyta, kotwica na lodzie

informacje kołobrzeg, duńczycy, euro, wizyta, kotwica na lodzie

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.