menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Kibice: "Duńczycy won do domu!"

informacje kołobrzeg, kibice, kotwica, duńczycy, wonW związku z zamknięciem stadionu miejskiego dla piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg, kibice naszej drużyny powiedzieli, co o całej tej sytuacji myślą. Dosłownie.


Kibice zdenerwowali się działaniem władz miasta, które uderza w Kotwicę Kołobrzeg. Chodzi o pozostawienie reprezentacji Danii stadionu, który przez pół roku nie będzie przez nikogo użytkowany. Będzie czekał na piłkarzy grających na Euro 2012. I choć prezydent Janusz Gromek próbował renegocjować te ustalenia, obiecując nawet wymianę murawy, to jednak Duńczyków nie przekonało. A Kotwica zagra na euroboisku.

"Stadion utrzymywany za nasze pieniądze do wizyty gości z Dani będzie stał pusty. Mówiąc krótko - Duńczycy zamknęli stadion nam na cztery spusty. (...) Piłkarzom Kotwicy którzy notabene są liderem rozgrywek  poprzez manipulację kołobrzeskiego magistratu w walce o awans do II ligi przyjdzie zmierzyć się oprócz drużyn przeciwnych z „sztuczną murawą” euro boiska w Kołobrzegu.  Mecze na przy Śliwińskiego 10  będzie mogła oglądać ze względy na wymogi bezpieczeństwa ograniczona liczba osób" - pisze Stowarzyszenie Kibiców "Nasza Kotwica" w specjalnym oświadczeniu.

Poirytowani kibice pojawili się dziś na bocznym boisku podczas treningu piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg. Mieli wymalowane słynne hasło: "Kotwica bez stadionu Duńczycy won do domu". Na euroboisku odpalono race i petardy. Kibiców nie przekonują tłumaczenia władz miasta, że Duńczyków do wyboru Kołobrzegu skłonił m.in. fakt, że boisko nie będzie wykorzystywane przed ich przyjazdem przez tak długi okres czasu. "Fakt jest o tyle absurdalny -  przepisy wewnętrzne UEFA jasno  mówią, że obiekty na bazy przygotowawcze drużyn uczestniczących w Euro 2012 w Polsce można zagranicznym federacjom udostępnić  od 8 maja. Z tym problemem poradzono sobie w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie – gdzie tamtejsze drużyny grają swoje spotkania do 8 maja włącznie" - piszą w odpowiedzi kibice. Z drugiej strony, kibice podkreślają, że z samej wizyty Duńczyków się cieszą, ale uważają, że decyzje włodarzy są jednoznacznie bulwersujące.

informacje kołobrzeg, kibice, kotwica, duńczycy, won

informacje kołobrzeg, kibice, kotwica, duńczycy, won

informacje kołobrzeg, kibice, kotwica, duńczycy, won

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.