menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Mecz ze Śląskiem mamy w plecy

informacje kołobrzeg, kotwica kołobrzeg, sląsk wrocławKołobrzeżanie przegrali pierwsze spotkanie w drugim etapie rozgrywek PLK. Czarodziejów z Wydm zatrzymał i to gwałtownie Śląsk Wrocław.


Już pierwsze minuty meczu wskazywały na możliwą porażkę Kotwicy. W ciągu pierwszych 5 minut biało-niebiescy nie zdobyli ani jednego punktu, przegrywając aż 0:11. Serię bez kosza przełamał Darell Harris, zdobywając 2 punkty z rzutów osobistych. Potem kołobrzeżanie pozbierali się i zaczęli zdobywać punkty, jednak Śląsk wciąż grał bezbłędnie, pewnie wygrywając pierwszą połowę spotkania 36:47.

Druga część meczu zaczęła się od celnego rzutu za trzy Marko Djuricia oraz równie efektownego wsadu Dimitriusa Browna, ale był to tylko chwilowy przebłysk. Goście szybko pozbierali się i znowu zaczęli bezwzględnie wykorzystywać wszelkie potknięcia Kotwicy. Ostatnia kwarta była już tylko formalnością, a końcowy rezultat to 67:84.

W najbliższą środę Kotwica zagra w Warszawie z tamtejszą Politechniką, a już w następną niedzielę na Hali Milenium Czarodzieje z Wydm podejmą AZS Koszalin.

Kacper Pajor

Kotwica Kołobrzeg - Śląsk Wrocław 67:84
(14:26, 22:21, 15:16, 16:21)


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.