menu

Mewa Kołobrzeg o włos od podium

informacje kołobrzeg, mewa, łuki, zawodyW Tyczynie, niedaleko Rzeszowa, odbyły się 33 Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Nie zabrakło na nich zawodników kołobrzeskiej "Mewy".


Startowało niemal 200 zawodników. W konkurencji juniorek młodszych Kinga Milaszkiewicz zajęła 4 miejsce, natomiast Barbara Mikołajczak miejsce 23. Debiutująca w zawodach młodziczka Dorota Dawid zajęła 59 miejsce. O niespodziankę postarał się zespół żeński, przegrywając pojedynek o brązowy medal z faworytem zawodów w tej konkurencji Łucznikiem Żywiec 200 do 198 punktów. W konkurencji juniorów młodszych Artur Barda zajął 4 miejsce co jest dużym sukcesem zawodnika. Debiutujący w zawodach Paweł Kaim zajął 117 miejsce. W konkurencji mikstów Kinga Milaszkiewicz oraz Artur Barda zajęli 5 miejsce.

 

informacje kołobrzeg, mewa, łuki, zawody

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.