menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Kołobrzeg biegał zaślubinowo (foto)

informacje kołobrzeg, bieg, zaślubiny, biegaczePo raz 26, w związku z obchodami rocznicy walk o Kołobrzeg, w uzdrowiskowej części miasta odbył się Bieg Zaślubin. Uczestnicy - tradycyjnie nie zawiedli.


Międzynarodowy Bieg Zaślubin to jedna z najważniejszych tego rodzaju imprez na Pomorzu, ściśle związana z rocznicą walk o miasto i Zaślubin z Morzem. Jego organizatorem jest stowarzyszenie "Bieg Zaślubin" z prezesem Ryszardem Kalicińskim na czele. A potem kilkuset zawodników z całej Polski i spoza jej granic ruszyło w 15-kilometrowym wyścigu nadmorską częścią miasta. Biegano w kilku kategoriach, w tym w kategorii małżeństw i morsów. W kategorii "open" wygrał Okseniuk Sergii z Ukrainy z czasem 45m 45s.

Fot. Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.