Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, Kotwica, Bałtyk KoszalinKotwica zremisowała z Bałtykiem Koszalin pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej. Wynik jednak nie oddaje tego, co naprawdę działo się na boisku.


Kołobrzeżanie przez większą część meczu prowadzili. Na wynik miała wpływ niska skuteczność Kotwicy w ataku, niesprzyjające warunki oraz sędziowanie, które pozostawiało wiele do życzenia. Pierwsi bramkę zdobyli koszalinianie – po błędzie obrony Daniel Miklasiński pewnie wykorzystał okazję, umieszczając piłkę w siatce. Kołobrzeżanie odpowiedzieli dziesięć minut później, kiedy to po dobrej wrzutce z rzutu rożnego piłkę głową uderzył Piotr Augustyniak.

Druga połowa spotkania była o wiele bardziej zacięta, co przełożyło się na dużą ilość żółtych kartek i fauli. Kołobrzeżanie bez przerwy atakowali, jednak brakowało dobrych wykończeń akcji. Napastnicy często gubili się w dobrych sytuacjach, przez co rezultat nie zmienił się do końca spotkania.

Kotwica mimo trzeciego spotkania bez zwycięstwa nie straciła pozycji lidera dzięki zwycięstwu Gwardii Koszalin nad Orkanem Rumia 2:0, który ma teraz dwa punkty straty w Kotwicy.

Kacper Pajor

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama