7°C

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, drawa drawsko pomorskieKotwica Kołobrzeg wygrała pierwszy mecz tej rundy. Po ciężkim spotkaniu w fatalnych warunkach pogodowych, Kotwica pokonała w Drawsku tamtejszą Drawę 2:1.

Relację prowadził: mksdrawa.futbolowo.pl

KONIEC
90+3' ciekawa akcja Drawy, goście wybijają oby dalej
90+2' goście nadal przy piłce , wynik już się chyba nie zmieni
90' kontuzjowany piłkarz Kotwicy.. mamy przerwę
90' szybka kontra gości na szczęście bez konsekwencji
88' kolejny wolny dla Drawy , strzał z 30 metrów broni Krymowski
87' wolny z 50 metrów dla Drawy , dośrodkowanie i piłka w rękach Krymowskiego
87' 7 Szych (Kotwica Kołobrzeg)
85' 4 Węglowski 19 Hermonowicz (Drawa Drawsko)
85' groźny strzał gości nad bramką
84' faul na Kaczmarczyku, idziemy z kontrą
83' Kotwica nie odpuszcza atak prawą stroną
81' 10 Skórecki (Kotwica Kołobrzeg)
80' 14 Owedyk 9 Kibitlewski (Drawa Drawsko)
79' ależ kontra gości, wychodzą 4 na 2 i niestety mamy 1-2 GOL! 10 Skórecki (Kotwica Kołobrzeg)
78' kontra Drawy , mamy rzut rożny
77' 15 Close (Drawa Drawsko)
76' GOL! 6 Zientarski (Kotwica Kołobrzeg), łądna składna akcja gości i piękny strzał w okienko Zientarskiego mamy 1-1
75' wolny dla Kotwicy z narożnika pola karnego Drawy... faul w ataku
74' zamieszanie w polu karnym Drawy, wybijamy w pole
73' 10 Skórecki 3 Szymala (Kotwica Kołobrzeg)
72' goście bez pomysłu... teraz Kaczmarczyk
71' rożny dla Drawy... Krymowski łłapie piłkę
71' na boisku leży Kapeliński mamy przerwę
70' Kotwica w natarciu , a Drawa kontruje , za długie podanie do Juszczaka, mamy załamanie pogoty , sypie i leje
68' szybka kontra Drawy, Juszczak za mocno dośrodkowuje
67' strzał z dystansu Sarny wysoko nad bramką
66' wrzutka Kotwicy z lewej strony , bramkarz Drawy spokojnie łapie piłkę
64' kontra gości , strzał z bliska łapie Kaczmarczyk
62' GOL! 11 Wawreńczuk (Drawa Drawsko), Zamieszanie pod bramką Krymowskiego , najlepiej zachowuje się Wawreńczuk i mamy 1-0
63' wolny dla gospodarzy w środkowej strefie...........GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!
60' wrzutka gości , obrońcy Drawy na miejscu... teraz Kotwica, strzał z bliska głową , Kaczmarczyk łapie
59' 7 Szych 14 Rydzak (Kotwica Kołobrzeg)
58' kolejna ciekawa akcja Drawy , mamy rożny
57' niedokładne podanie do Close, zacznie Kazimierczak
56' strzał Rydzaka obok bramki
55' faulowany w środku boiska Kapeliński, tracimy piłkę... kontra gości
53' teraz akcja Drawy lewą stroną , Kibitlewski ładnie wrzuca ale Wawreńczuk powstrzymany
52' dośrodkowanie z lewej strony i obrońcy Drawy z trudnościami wybijają
50' strzał z dystansu Batisty wysoko nad bramką
48' mamy przerwę w grze , na boisku leży kontuzjowany zawodnik Drawy
47' próba strzału napastnika Kotwicy , daleko obok bramki
46' zaczynamy 2 połowę

45' sędzia zaprasza na przerwę nie doliczając ani minuty
44' dużo niedokładności z obu stron w Drawsku leje
42' goście coraz lepiej w ataku, aut na wysokości pola karnego Drawy
40' rożny dla gości , z bliska strzał na bramkę i Kaczmarczyk z najwyższym trudem wybija
37' wielkie zamieszanie pod bramką Krymowskiego kończy się pozytywnie dla Kotwicy
36' kilka ładnych podań i rożny dla Drawy
34' dobry strzał Rydzaka broni bramkarz Drawy
33' bramkowa akcja gości, Kowalczyk w ostatniej chwili wybija w pole
32' ładny rajd Stróża , strzela i Kaczmarczyk łapie
30' brzydki faul Juszczaka kończy się ostrzeżeniem
28' dwa bardzo groźne strzały na bramkę gości , Krymowski jakimś cudem wyciąga obie piłki!
27' ładny rajd Close jednak obrońcy w ostatniej chwili wybijają
26' Kapeliński głową obok bramki
24' gra toczy się głównie w środkowej strefie z przewagą gości
21' dośrodkowanie Juszczaka... goście wybijają w pole
19' ładny strzał z dystansu kołobrzeżan obok bramki
18' goście dużo lepiej piłką , na szczęście do sytuacji bramkowych na razie nie dochodzi
16' Rydzak sam na sam... spalony
16' niedokładne podanie do Wawreńczuka... goście w ataku
14' teraz wolny dla Kotwicy z około 25 metrów... silny strzał jednak daleko obok bramki
12' składna akcja Drawy, po chwili kontra gości , Kaczmarczyk spokojnie łapie
11' okazja dla Wawreńczuka... niestety fauluje
spora grupa również po stronie Drawy z dopingiem...
9' kolejna szansa dla Drawy , rzut wolny z 35 metrów.... łapie Krymowski
Na trybunach około 60-osobowa grupa z Kołobrzegu
8' Wawreńczuk lobuje Krymowskiego...ale mało brakowało!
7' błąd Kowalczyka i wolny z 25 metrów dla Kotwicy... bez konsekwencji
6' dośrodkowanie w pole karne gości... bez zagrożenia
5' rożny dla gości , Kaczmarczyk łapie piłkę
3' piłka na lewą stronę do Wawrenczuka, goście zaczną z autu
2' Zaczyna Kaczmarczyk
1' Drawa na niebiesko, Kotwica na biało... zaczynamy!!!
Witamy ze stadionu w Drawsku, pogoda lekko się poprawiła ale nadal zimno i mokro

MKS DRAWA DRAWSKO POMORSKIE 1 – 2 MKP KOTWICA KOŁOBRZEG
Gole: 62′ Wawreńczuk, 76′ Ziętarski, 79′ Skórecki