Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, pgb, basket, poznańTo był ostatni mecz koszykarskiej Kotwicy Kołobrzeg w tym sezonie. Po nierównej grze z poznaniakami, udało nam się wygrać.


Pierwszą kwartę Kołobrzeżanie przegrali 11:24, za sprawą wysokiej nieskuteczności w ataku oraz częstych strat w obronie. W drugiej kwarcie kołobrzeżanie zagrali zdecydowanie i, co najważniejsze, skutecznie. Dzięki świetnym akcjom indywidualnym Odeda Brandweina oraz dobrej, zespołowej defensywie, Kotwica zdołała wyrównać 36:36. Czeka nas zacięta druga połowa ostatniego meczu w sezonie.

Kotwica nie zwalnia tempa i ciągle dominuje nad poznaniakami. Wynikiem 53:49 kończy się trzecia kwarta. Jeśli ostatnie dziesięć minut gry będzie równie dobre w wykonaniu naszej drużyny, możemy spodziewać się zwycięstwa w ostatnim spotkaniu w sezonie 2011/2012. Warto zaznaczyć, że trener Czarodziejów z Wydm nie wykorzystał jeszcze ani jednego czasu. Czarodzieje z Wydm pewnie zagrali w ostatniej kwarcie spotkania i wygrali ostatni mecz w tym sezonie 73:60. Gratulujemy!


KOTWICA KOŁOBRZEG 73:60 PGB BASKET POZNAŃ

(11:24, 25:12, 17:13, 20:11)

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama