Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, puchar, polski, gwardia, koszalinDzięki bramkom Sebastiana Szycha i Macieja Ropiejko, Kotwica pokonała w środę Gwardię Koszalin i zdobyła Puchar Polski koszalińskiego OZPN.


Mecz w Koszalinie był raczej spokojny, ale dla kibiców liczyło się starcie sąsiednich drużyn i to na tak ważnym szczeblu. W 28 minucie Sebastian Szych po podaniu Macieja Ropiejki zdobył pierwszą bramkę dla kołobrzeżan. Na kolejną bramkę, już w wykonaniu Ropiejki, trzeba było zaczekać do 76 minuty. Gwardziści odpowiedzieli dopiero w 89 minucie, strzałem Macieja Stańczyka. I tak to Kotwica zdobyła ważne dla niej i kibiców trofeum. Przed kołobrzeżanami inny ważny mecz. Już w sobotę zagramy z Gryfem Wejherowo. To ważne spotkanie, które miejmy nadzieję zakończy się sukcesem na euroboisku.

Fot. Kacper Pajor


R E K L A M Areklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama