Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kotwica, gryf, wejherowoKotwica Kołobrzeg w meczu z Gryfem Wejherowo tylko zremisowała 1:1. Po dzisiejszym meczu, nasza drużyna nadal pozostaje liderem tabeli.


Po wygranym pucharze z Gwardią, oczekiwania kibiców zgromadzonych wokół euroboiska były bardzo duże. Tym bardziej, że do końca rozgrywek III ligi pozostało już tylko kilka spotkań. Kotwica Kołobrzeg do meczu z Gryfem podeszła bardzo ambitnie, nawet zbyt ambitnie. W 25 minucie sędzia bardzo rygorystycznie potraktował Macieja Ropiejkę, który po faulu zobaczył czerwona kartkę. Nie pomogły protesty, Ropiejko zszedł z boiska.

Dla Kotwicy Kołobrzeg szczęśliwa okazała się 33 minuta meczu, gdy piłka w bramce Gryfa zatrzepotała po pięknym strzale Honorata Stróża. Goście próbowali jeszcze się zrewanżować, ale to się nie udało. Do tematu Gryf powrócił w drugiej połowie, napierając na połowie osłabionych odejściem Ropiejki gospodarzy. Ta strategia przyniosła rezultaty w postaci bramki Michała Fidziukiewicza w 67 minucie. Kotwica grała defensywnie i przy 10 zawodnikach na boisku nie miała szans na zmianę wyniku meczu. Skończyło się remisem.

Fot. Kacper Pajor


R E K L A M Areklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama